Výlet s lyžováním pro žáky 9. tříd

Ve dnech 7. – 10. 3. se žáci devátých tříd vydali na lyžařský výlet do Koutů nad Desnou. Ubytovaní jsme byli na chatě Sokolka, ale lyžovat jsme jezdili na nedalekou sjezdovku v Přemyslově. První dva dny byly sněhové podmínky optimální, a tak se žáci mohli seznámit nejen s areálem, ale také si oživili své jezdecké dovednosti. Někteří potřebovali vše vzít hezky od základu a jiní zase zdokonalit svou techniku jízdy. Večery byly plné zábavy, ale i zajímavých přednášek z oblasti lyžování. Ani deštivé podmínky v závěru týdne nezkazily žákům nadšení z výletu a celou akci považujeme za úspěšnou, neboť se všichni žáci vrátili ve zdraví domů. Děkuji p. uč. Hejtmánkové a p. uč. Lindnerové za pomoc při realizaci celé akce. Skol! Mgr. Jiří Skarka

Comments are closed.