Informace ke zpracování osobních dat

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace se sídlem Dolany č. p. 174, 783 16 Dolany, IČ 70983259 dbá na ochranu osobních údajů, které nám předáváte. Je důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete zpracováváme zodpovědně, transparentně a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Máte nárok požádat o informace o evidovaných osobních údajích, jejich opravu, či výmaz, pokud jsou uděleny na základě Vámi uděleného souhlasu. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě jakýchkoli dotazů a žádostí týkajících se zpracování Vašich osobních údajů se na nás můžete obrátit písemně na adrese sídla společnosti.

Více podrobností najdete v příloze – Zásady zpracování osobních údajů

Informace k distanční výuce – GDRP – distanční výuka

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Mgr. Pavel Roubínek, Ph.D.

Kontaktní údaje na pověřence:

e-mail: pavel.roubinek@seznam.cz

telefon: +420 723 276 12