Projektový den fyzické zdraví

Předprázdninové úterý probíhalo pro žáky 1. až 5. tříd v duchu projektového dne „Den fyzického zdraví“. Pohyb jako hlavní prvek všech aktivit provázel děti během celého dopoledne. Ve třídách se mohli všichni rozcvičit u zábavných videí, zahrát si pohybové hry nebo si i zatančit. V tělocvičně bylo připraveno 10 stanovišť pro kondiční cvičení. Vystřídaly se tu všechny třídy prvního stupně. Někteří zvládli i pár technických disciplín z „Olympijského diplomu“. Pro žáky 4. a 5. tříd byly na venkovním hřišti připraveny dvě varianty orientačního běhu, které zajistili členové SKI OB Šternberk. Nezbytným doplňkem zdravého životního stylu je také zdravá strava, kterou dětem zajistili rodiče ve formě velmi lákavých svačinek:-) Mgr. I. Daduová

všechny fotografie najdete zde

Comments are closed.