Září v MŠ Véska

V září do naší mateřské školky přišly nové dětí, od nejmenších až po předškoláky. Adaptace proběhla bez větších problémů. Děti poznávaly nové kamarády a učily se novým zvyklostem v režimu školky. Je nádherné pozorovat, jak menší děti se učí od starších. Největší odměnou je dětský smích, kterého je ve školce dostatek.
Začaly i kroužky, které navštěvují děti středního a předškolního věku. Nabízíme jógu, angličtinu s paní lektorkou Martinou Fineenglish, tanečky s Kristýnou a plavecký kurz v Bohuňovicích.
Aby toho nebylo málo, tak si děti užily akci „Bezpečnost na silnici“ s firmou VOLVO, kde si názorně vyzkoušely jak je nebezpečné přecházet silnici mimo vyznačená místa, co mají udělat než silnici přejdou a jako bonus si prohlédly elektrické nákladní vozidlo volvo.
Také proběhlo vánoční focení s firmou Fotodienst.
Září uteklo jako voda a byl tu další měsíc říjen, ale o tom, v dalším článku 😊
Kolektiv MŠ Véska 😊

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky