Říjen v MŠ Véska

A je tu říjen, čas běží jako voda a i v naší školce se toho tento měsíc událo docela dost.
Hned 2.10. k nám, jako každý rok, zavítala paní Kalitová z SPC logopedického Olomouc na depistáž ke včasnému zachycení logopedických vad. 6.10. přijela paní Janečková s manželem s maňáskovým divadlem. Dětem zahráli čtyři pohádky a děti vtáhli do děje. Další týden v pondělí bylo pískování s paní Denisou Bernasovou. Písek a třpytky byly po celé třídě, ale nezapomenutelný zážitek a skvělé výtvory si děti odnášely domů. V pátek 20.10. proběhlo vyšetření Prima visus k zachycení očních vad. A to není ještě konec říjnových akcí. 24.10. přijely lektorky znakového jazyka z Ostravy ze společnosti TAM TAM, kdy během příběhu – pohádky sdělily dětem o neslyšících a jejich komunikaci. Vyzkoušely si naslouchátka, kochlearní implantát, budík pro neslyšící a jiné zajímavé věci. Také se naučily pohádku ve znakovém jazyce.
A čeká nás měsíc listopad, o tom později 😊
Kolektiv MŠ Véska Vám přeje krásné dny

Comments are closed.