Žákovský ples 2023

Dne 24.2. 2023 od 15:00 se v naší škole uskutečnil všemi oblíbený žákovský ples devátých tříd. Děti z celé školy měli možnost se náramně pobavit za doprovodu skvělé hudby. Na začátek si děti pro uvolnění atmosféry zahrály takzvanou „židličkovanou“. Poté se ale všichni pustili do tance, jídla, kupování tomboly, a mimo jiné si také mohli pořídit krásné památeční foto ve fotokoutku! V pět hodin odpoledne začalo vyhlašování tomboly, z které byli všichni potěšeni. Po tombole se začal vyhlašovat král, a následně i královna tohoto plesu. Naším jedinečným králem se stal Jáchym Krejčí (7.B) a královnou se stala jedinečná Adéla Procházková (8.C). Z plesu všichni odcházeli nadšení a s úsměvem na tváři, někteří i s několika výhrami z tomboly. V neposlední řadě bychom rádi poděkovali devátým ročníkům a jejich třídním učitelům za organizaci, ale také těm, kteří se našeho plesu zúčastnili a napomohli tak skvělé a příjemné atmosféře! K. Hájková – IX. A 

Comments are closed.