Výtvarná soutěž – novoročenka

V listopadových hodinách výtvarné výchovy jsme si s žáky 2. stupně vyzkoušeli navrhnout a vytvořit novoročenku. Řekli jsme si, co to novoročenky jsou, jak vypadají a co by měly obsahovat. Také jsme si povídali o grafických designérech, kteří tyto novoročenky vyrábí a co všechno tohle povolání obnáší. Bylo velmi těžké z obrovského množství nádherných novoročenek vybrat tu nejlepší. Odborná porota soutěž vyhodnotila následovně:
V kategorii 6. a 7. ročníků se na 3. místě umístil Štěpán Přibyl (7.A) , na 2. místě Jan Orság (6.B) a na 1. místě Mikuláš Sova (7.A).
V kategorii 8. a 9. ročníků se na 3. místě umístil Nikita Koudra (8.C), na 2. místě Adéla Foukalová (8.C) a na 1. místě Kateřina Janštová (8.C).
Také jsme se rozhodli udělit zvláštní cenu pro Varvaru Koudru (6.B) za obrovské nasazení, která udělala novoročenek hned několik.
Skrze tyto krásné novoročenky bychom Vám s žáky chtěli popřát krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku.

Mgr. S. Endlicherová

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Comments are closed.