Vánoční hvězda 2023

I letos před Vánoci jako každý rok se naše škola účastní sbírky Vánoční hvězda (Šance Olomouc). Její výtěžek půjde na pomoc nemocným dětem na Dětské klinice FN Olomouc. Naši žáci i pracovníci školy tak zakoupením květiny přispívají na to, aby se mohly zlepšit celkově podmínky pro tyto závažně nemocné děti. Jako poděkování pak získají krásné vánoční květiny v barvě červené, bílé a růžové. Za základní školu bylo letos celkově vybráno 32 880 Kč, což je určitě velmi pěkná částka, která může hodně pomoci přímo nemocným dětem a jejich rodičům. Děkujeme paní učitelce z MŠ Dolany Mirce Prosové za již pravidelnou organizaci a za zajištění celé sbírky pro naši školu, paní učitelce Gabriele Plaché a žákům z 9.C za rychlou distribuci hvězd, všem třídním učitelům za výběr peněz a také všem, kteří si u nás tuto vánoční hvězdu zakoupili. Věříme, že letos obzvlášť krásně rozkvetlé hvězdy napomohou, aby ve vašich domovech dýchla ta pravá vánoční atmosféra.  

Mgr. Jana Horáková 

Comments are closed.