Den bez batohů 2023

Již druhou akci v letošním školním roce uspořádal žákovský parlament v rámci projektu Hrdá škola. Po vydařeném Dni pro školníka si pro své spolužáky připravili velmi oblíbený No bacpack day a to v pátek 24. listopadu 2023. Žáci tak měli za úkol přijít do školy s co možná nejoriginálnějším batohem. K vidění tak byla celá řada tzv. homemade batohů, ale i sekačky, popelnice, towery od počítačů. Na závěr dne si pak třídy připravily tzv. módní přehlídku v tělocvičně, kde za zvuků své oblíbené hudby předvedly originální batohy ostatním spolužákům. Den provázela velmi příjemná atmosféra a ti nejlepší si odnesli i sladkou odměnu. Zároveň proběhlo i focení, které bude podkladem pro školní kalendáře na příští rok. Děkujeme zástupcům IX. C a VIII. A třídy za organizaci. 

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky