Listopad v MŠ Véska

A je tu listopad! Čas neúprosně letí. I my máme za sebou vyprávění o „Dušičkách“ a vzpomínku na naše nejbližší, které debata to nebyla jen smutná, ale i jsme zavzpomínali co kdo měl rád a co by ho potěšilo. 2.11. jsme šli dát svíčky na hřbitov v Dolanech, kde některé děti daly svíčky nejen na hrob rodiny, ale také na hroby o které se již nikdo nestará. Další týden k nám přijelo divadlo paní Janečkové s představením „Klauniáda“. Bylo slyšet soustu smíchu a všude zábava. Děti si zahrály s padákem a zapojily se do příběhu. Jako loni, tak i letos přijely paní doktorky – fyzioterapeutky, z Olomouce, Železniční nemocnice Agel, na kontrolu chodidel a celkového držení těla. A co nás čeká v naší školce v prosinci? Jako první bude rozsvícení vánočního  stromu, ale o tom v dalším článku.

Kolektiv MŠ Véska 😊

Comments are closed.