Testování 15. listopadu a další týdny

Z rozhodnutí Vlády ČR pokračuje testování i v následujících týdnech – 22. a 29. listopadu. Testujeme i nadále metodou PCR pomocí kloktacích testů a to vždy v pondělí první hodinu. Od 22. listopadu jsou využíváme k financování preventivní testování zdarma přes zdravotní pojišťovny. Veškeré další podrobné informace najdete v informačním systému školy. Z důvodů minimalizace množství karantén doporučujeme, aby měli žáci v pondělí po celou dobu vyučování nasazený respirátor. Odkaz k registraci je následující: https://covidlab.cz/gargtest/zdarma/

 

Vážení rodiče, v pondělí 15. listopadu proběhne druhé kolo testování žáků v naší škole. Testování se zúčastní všichni přítomní žáci v pondělí ráno, průběh testování bude trošičku odlišný od toho předchozího – podrobnosti najdete ve zprávě v IS Edookit.  V druhém kole mají možnost se otestovat i naočkovaní žáci, případně ti po prodělání nákazy. Z důvodů minimalizace množství karantén musejí mít žáci v pondělí po celou dobu vyučování nasazený respirátor. R

Na závěr pak připojuji pěkné zamyšlení k otázce proč testovat PCR testy od jednoho z rodičů naší školy –Proč testovat PCR – zamyšlení jednoho z rodičů naší školy

Děkujeme všem za spolupráci. 

Mgr. P. Pirliomov 

Comments are closed.