Štafetový pohár Šumperk – krajské finále

Vybraní žáci z 2. – 5. tříd naší školy postoupili z 1. místa okresního kola Štafetového poháru v Olomouci do krajského finále v Šumperku. Proběhlo ve čtvrtek 9. května a účastnilo se ho
celkem 15 základních škol. Disciplínami byly opět štafety 8 x 100 m ve dvou věkových kategoriích a smíšené štafety 8 x 200 m. V průběhu celého závodu jsme neměli možnost vidět průběžné výsledky. A jelikož se všechny štafety běžely vždy ve třech rozbězích, nikdo nevěděl, jak to v závěru dopadne.
Obrovské nadšení bylo, když jsme při vyhlašování od 15. místa a předávání bronzových medailí stále neslyšeli jméno naší školy. Rozhodovalo se už pak jen o stříbrné a zlaté příčce. Setkali jsme se na tomto vrcholu se školou, kterou jsme v okresním kole porazili velmi těsným rozdílem času. Tentokrát se ZŠ Velká Bystřice dostala méně než dvousekundovým náskokem před nás. Jsme na stříbrnou pozici zaslouženě hrdi. 
Gratulace těmto žákům za skvělou reprezentaci školy: Ela Kameníčková, Václav Januš, Matěj Konečný, Ondřej Zeman, Gabriela Možíšková, Tereza Krejčí, Aneta Šnirychová, Jakub Pospíšil, Sofie Klímová, Natálie Kýrová, Viktorie Husáková, Adéla Navrátilová, Michal Kulha, Martin Možíšek, Radek Nakládal, Jakub Doležal.

Mgr. Irena Dadu

Previous

Next

Comments are closed.