Sportovní úspěch našich žáků

Veliká píle a sportovní dřina našich žáků – sourozenců Josefa (V. A) a Matyáše (VI. B) Buriánkových byla letos korunována velkými úspěchy. Josef Buriánek vybojoval na Světových hrách mládeže- UCI Trials World Youth Games 2023 druhé místo v kategorii Poussin a stal se tak Vícemistrem světa v dané kategorii. Při federaci Biketrial International Union se zúčastnil Mistrovství Evropy, zde vybojoval stříbrné místo v kat. U12, stal se také Vícemistrem Evropy v biketrialu. Matyáš Buriánek skončil na UCI Trials  World Youth Games 2023 na 14. příčce. Mistrovství Evropy v biketrialu pro něj dopadlo na výbornou a stal se Mistrem Evropy v kat. U14. 

Gratulujeme oběma našim sportovcům a také jejich rodičům k velkému úspěchu a přejeme do budoucna spoustu dalších. 

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky