Slavnostní zahájení školního roku

Nový školní rok jsme slavnostně zahájili v pondělí 4. září na prostranství u školy a to pod vedením paní zástupkyně Mgr. Jany Horákové. Spolu se zástupci obce Dolany jsme mezi námi přivítali žáky 1. tříd, pro které byly připraveny drobné odměny a pamětní listy, které jsme jim za spolupráce žáků IX. tříd předali. K žákům promluvil radní JUDr. Jiří Staněk a následně odstartoval školní rok třídnickými hodinami. Žáci 1. tříd následně spolu s rodiči přešli do svých budoucích tříd, kde kromě jiného na ně čekalo slavnostní upomínkové focení. V tomto školním roce máme opět 22 tříd, z toho 10 na I. stupni a 12 na II. stupni, do školy bude docházet celkem 458 žáků, z toho dva kteří se vzdělávají v zahraničí. Přejeme všem žákům rodičům i pedagogickým pracovníkům úspěšný a pohodový školní rok. 

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky