Slavnostní zahájení školního roku

Vážení rodiče, žáci, slavnostní zahájení školního roku proběhne 1. září v areálu ZŠ Dolany (asfaltová plocha) a to následovně:

V 8:30 hodin proběhne slavnostní přivítání žáků I. stupně. Následně jdou žáci do tříd, ukončení – cca v 9:30 hod. Pro přihlášené žáky bude fungovat školní družina, od 9:30 do 15:15 hodin. Po slavnostním zahájení proběhne společné focení žáků prvních tříd a krátké přivítání ve třídách v budově ZUŠ Dolany.

V 9:00 hodin proběhne slavnostní přivítání žáků II. stupně. Následně jdou žáci do tříd, ukončení bude v 9:55 hod.

Součástí prvního dne bude i testování žáků. Naše škola používá metodu PCR testů ve spolupráci s laboratoří u LF UPOL Olomouc (gargtesty). Veškeré informace ohledně organizace byly zaslány přes IS Edookit.

Těšíme se opět na Vás a pevně věříme, že již celý školní rok strávíme společně ve škole.

ZAHAJENI_SK _ROKU 2021_2022 – plakát

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky