Sportovní den I.stupně

Již tradičně jsou v závěru školního roku pořádány pro žáky naší školy sportovní dny.
Pro žáky 1. – 5. tříd proběhl v pondělí 27. 6. Letošní závěr roku probíhá ve znamení velmi teplého počasí, což v pondělí bylo znát již od rána. Pro děti byly připraveny různé sportovní aktivity v několika prostředích, takže se podařilo vše zvládnout😊. Na venkovním hřišti s umělou plochou se věnovaly různým míčovým nebo běžeckým hrám. Na travnaté ploše si vyzkoušely pravý orientační běh s elektronickými kontrolami. Zde za přípravu děkuji hlavní člence SKI OB Šternberk Mgr. Kristýně Skyvové. V tělocvičně se třídy v časovém plánu prostřídaly a zahrály si týmové hry v klimatizovaném prostředí. Zde za přípravu děkuji paní učitelce Sitkové. Děti si tento horký den užily zdravým pohybem a většina z nich i s úsměvem na tváři😊.                                       Mgr. Irena Daduová

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky