Nocování ve školce

Po dvou letech jsem se rozhodli uspořádat tradiční nocování ve školce. Deset nejstatečnějších dětí se sešlo 23. června v 16:00 hodin ve školce. Čekalo je dobrodružství v podobě šipkované. Na ní děti plnily různé úkoly, které je měly dovést k pokladu. Nakonec si ale poklad musely znovu týmovou prací a pílí vybojovat. Poklad ale získaly a spravedlivě se o něj podělili. Po vydatné večeři v podobě pizzi si děti chvíli pohrály na zahradě a vydaly si chystat své postýlky. Do školky si donesly kartáčky na zuby a pastu a před spaním si všichni svědomitě zoubky vyčistily. Převlékli jsem se do pyžam, srazili jsme postýlky k sobě, přitulili jsme se k plyšákům a vyslechli pohádku a usnuli. Všechny děti se probudily ráno a ptaly se, kdy tam budeme spát znovu. Někteří dobrodruhové byli zklamaní, že zase až příští rok. M. Podivínská (MŠ Véska)

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky