Adaptační kurz VI. tříd

Ve dnech 6. – 8.9. se žáci 6. ročníků účastnili adaptačního pobytu. Ubytovaní byli v chatkách tábora u Chaty pod věží na Radíkově. V průběhu tří dnů žáci pracovali na vzájemných vztazích v rámci jednotlivých tříd zvlášť, ale i všech tří šestých tříd dohromady. Žáci měli nabitý program plný her a aktivit, zaměřených na poznávání se, na podporu spolupráce, kamarádství a respektu. Večery trávili večerními hrami, zpěvem písní, které žáci v průběhu pobytu vymýšleli a doplnili i tanečky. Nechybělo ani večerní opékání, nikoli špekáčků, ale trdelníků z kynutého těsta. Nakonec byl celý adaptační pobyt zhodnocen velmi pozitivně, kdy žáci hádali, kdo byl jejich tajný skřítek, který jim v průběhu pobytu dělal radost, nebo nějakým způsobem pomáhal. Adaptační pobyt se velmi vydařil a to i díky nádhernému počasí. 

Comments are closed.