Naše vize: Společně ve vzájemné úctě a bezpečném prostředí probouzíme touhu objevovat svět, rozvíjet se a vážit si sami sebe

Školní výlet 9.C

V pátek 21.6. 2024 jsme se vydali vlakem do Prahy na školní výlet. Počasí nám vskutku přálo, neb nás provázelo 35°C. Plán výletu jsme dodrželi a vydali se po příjezdu do Prahy tramvají a následně lanovkou na Petřín, kde měli žáci možnost navštívit petřínskou rozhlednu a zrcadlové bludiště. Poté jsme se vydali k Pražskému hradu a Katedrále sv. Víta. Následovala procházka po Karlově mostu a přes Staroměstské náměstí jsme došli na Václavské náměstí, kde jsme vyhledali již tolik potřebné občerstvení. Následně poté jsme se vydali opět na vlakové nádraží a cestovali zpět do Olomouce. I přes neskutečné horko žáci výborně spolupracovali a výlet si náležitě užívali. Do následujících let jim přejeme šťastnou cestu životem… Bon voyage!

L. Guňková, G. Plachá