Školní výlet 9.A

Školní výlet 9. A

Ve dnech 20. a 21. 6. 2024 se uskutečnil závěrečný školní výlet žáků třídy 9. A na Rabštejn. Počasí nám mimořádně přálo, a tak jsme mohli plně využít celého přírodního areálu – hřiště, venkovní posezení, ohniště, lezecká stěna, prohlídka nedalekých skalnatých útvarů i možnost výletování do okolí. Žáci si během dvoudenního pobytu zahráli volejbal, podnikli malý výlet k místu, kde se nachází několik bloků břidlicových skal, které prý umožňují nejlepší lezení na Moravě. Rozdělali oheň, na kterém opékali špekáčky a klobásky, večer společně poseděli u společenských her a přespali v útulných pokojích, jež ubytovna Rabštejn poskytuje. Druhý den po snídani všichni vyrazili k nedalekému potoku, který  poskytl  alespoň částečné osvěžení v horkém dni. Po obědě nás čekala zpáteční cesta do Bedřichova na autobusovou zastávku, a pak už hurá domů.

Díky termínu i krásnému počasí se výlet všem líbil a stal se rozloučením nejen se školním rokem, ale i celou devítiletou školní docházkou.

Mgr. M. Gazdíková

Comments are closed.