Školní slavnosti 2024

Pátek 14.6. patřil 3. ročníku Školních slavností, kterým předcházela náročná a pečlivá příprava. Nacvičovalo se, tvořilo se, nakupovalo se, potom i vařilo a peklo, zkrátka jsme byli všichni v jednom kole. Výsledek ale stál za to. Oči, uši i srdce potěšila nejen krásná vystoupení, ale také dojemná rozloučení se 9. tříd po jejich stužkování. Chuťové buňky byly také uspokojeny v plném rozsahu, nabídka občerstvení byla bohatá (od párku v rohlíku přes hamburger, po sladké vafle nebo palačinky) a osvěžit se každý mohl ovocnou limonádou, na všem se podíleli jednotliví vyučující, žáci i paní kuchařky ze ŠJ. A s prázdnou hosté slavností také neodešli, kromě občerstvení si mohli zakoupit různé výrobky, ať už z keramiky, sádry nebo z korálků. Byla možnost vyfotit se ve fotokoutku nebo si něco pěkného nechat namalovat na obličej, nebo si protáhnout tělo při sportovních aktivitách. Ať už přišel kdokoliv, našel si tu to své.
A přestože školní rok ještě úplně neskončil, chtěli bychom tady poděkovat všem aktivním pedagogickým i provozním zaměstnancům, našim žákům i jejich rodičům, protože bez nich by tyto krásné akce realizovat nešly. A to by byla velká škoda.

Mgr. J. Horáková

Comments are closed.