PROJEKTOVÝ DEN – ZOH V DOLANECH 2022

Dne 18. 02. 2022 se ve sportovním areálu v Dolanech konaly ZOH, kterých se zúčastnili žáci z celé naší školy.
Už celý týden probíhaly napříč všemi předměty přípravy na tyto hry. Žáci si vyhledávali informace o svých týmech, které si vylosovali. Sledovali výsledky, psali medailonky o významných sportovcích, zjišťovali něco z historie, vyráběli si vlajky a dekorace svých států atd.
V pátek potom proběhla praktická část. Zahájení her proběhlo dle pravidel – olympijská hymna, slib rozhodčích a slib sportovců. Pak se žáci rozešli na deset stanovišť, kde soutěžili v různých disciplínách připomínající zimní sporty.
Celé hry se moc povedly i díky pěknému počasí. Nebylo poražených, jelikož všichni, co se zúčastnili, byli VÍTĚZOVÉ.
Závěrem bych chtěl za realizační tým poděkovat všem vyučujícím a žákům devátých ročníků za bezproblémový průběh her.
Za organizátory – Mgr. Martin Gazdík

všechny fotografie najdete zde

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky