Mc Donald‘s Cup – okresní kolo Olomouc 

Naši žáci 4. -5. tříd letos postoupili z okrskového kola této fotbalové soutěže z 1. místa. Okresní kolo proběhlo na hřišti Sigma Olomouc Řepčín. Sešlo se zde 8 týmů základních škol, které byly losem rozděleny do dvou skupin. V naší základní skupině jsme se setkali s týmy ZŠ Svatoplukova Olomouc, ZŠ Uničov a ZŠ Velká Bystřice. Všechny se nám podařilo porazit, a tak postoupit do semifinále, kde jsme hráli proti ZŠ Dr. Hrubého Šternberk. Odtud jsme vítězným vysokým skóre 7:0 postoupili do finále, ve kterém jsme se postavili proti týmu ze ZŠ Heyrovského Olomouc. Na tyto hráče nám však síly nestačily a skončili jsme celkově na krásném 2. místě. Naši kluci ukázali skvělou bojovnost a zaslouží si velkou gratulaci a poděkování za reprezentaci školy. 

Mgr. Irena Dadu 
 

Comments are closed.