Informace pro rodiče k novému školnímu roku

Vážení rodiče, v IS edookit najdete již nový rozvrh svých dětí na školní rok 2022/2023, je možné, že zde ještě nastanou drobné změny. Novým rodičům byly zaslány na e-mailové adresy zprávy s přístupy do IS edookit. Zde zároveň připojujeme krátký návod, jak v tomto systému pracovat. Třídní učitelé Vám ještě koncem tohoto týdne pošlou přes IS seznam pomůcek na nový školní rok. Pokud ještě nemáte vyplněnou přihlášku do ŠJ, odevzdejte ji prosím co nejdříve vedoucí ŠJ paní Kolářové nebo vhoďte do poštovní schránky u hlavního vchodu do budovy ZŠ. Veškeré info k objednávkám najdete na portále strava.cz. Rodičům nových žáků budou na jejich e-maily rozeslány zprávy s přístupovými údaji. Informace k zahájení školního roku najdete na úvodní straně na plakátu. 

rodicovsky-portal-v-4.0

 

Comments are closed.