Indiánské odpoledne s panem školníkem

Indiánské odpoledne s panem školníkem

Dne 5. 5. 2022 se v I. a II. oddělení školní družiny uskutečnilo indiánské odpoledne s našim panem školníkem. Celé odpoledne se neslo v indiánském duchu. Děti přivítal pan školník v indiánském oblečení, který si připravil pro děti spoustu zajímavých informací, úkolů a ukázek. Na začátku nás pozval do svého srubu. Uvnitř se děti dozvěděly spoustu zajímavých informací ze života indiánů, jejich způsobu žití, přežití a oblékaní. Na děti čekala spousta indiánských ukázek hudebních nástrojů, zbraní a oblečení. Poté se děti přesunuly na louku, kde na ně čekaly indiánské disciplíny a soutěže. Střílení ze šípů, házení sekyrek, šipek a také ukázka rozdělávání ohně, to vše si děti mohly vyzkoušet a zažít. Na závěr si děti také vyzkoušely, jaké to je být oblečen do indiánských šatů. Děti byly z indiánského odpoledne nadšené a naplno si jej užily.
Děkujeme panu školníkovi za jeho indiánské nadšení a aktivity, které si pro děti připravil. Za všechny děti ze školní družiny ještě jednou DĚKUJEME!

Mgr. Romana Štěpánková, Mgr. Markéta Maňáková

Comments are closed.