Fandíme na MS v ledním hokeji 

V pondělí 20. května se 30 vybraných žáků z prvního i druhého stupně vypravilo za odměnu do Ostravy na hokejové utkání Švédsko versus Francie.  Ze školy jsme odjížděli s předstihem, abychom měli možnost před samotným zápasem načerpat správnou atmosféru ve Fanzóně. Žáci si mohli vyzkoušet různá hokejová stanoviště, poslechnout koncert a pobavit se u toho s oblíbenými maskoty šampionátu Bobem a Bobkem. Potom už jsme se přesunuli na svá místa a mohli si vychutnat hokejový zápas i doprovodný program, který byl plný zábavných aktivit pro pobavení diváků. O sportovní momenty nebyla nouze a ke konci zápasu padaly i dlouho očekáváné góly. Žáci si mohli tuto velkolepou atmosféru vychutnat naplno.  Někteří měli to štěstí, že svým fanděním a tanečními kreacemi zaujali oko kameramana a dostali se přímo do vysílání. 

Věříme, že si všichni vybraní žáci tuto odměnu náležitě užili a odnesli si jeden velký hokejový zážitek. 

Comments are closed.