Duben v MŠ Véska

Duben má rád legraci, stále mění počasí. chvíli svítí sluníčko, hned zas prší maličko….. Trošičku jsme se i báli, že zapadneme sněhem. Ve Vésce byla letos zima dlouhá, ale na naší společné pohodě to nenechalo následky 😊

Navštívila nás pan Taraba se svým divadelním vystoupením Skřítek Vítek. Pan Taraba, jako vždy, měl své divadlo úžasné a se skřítkem se všechny děti seznámily.

Děti měly „Včelařský týden“ Vyzkoušely si včelařské potřeby, vyzkoušely si sestavit úl, ovoněly a osahaly si plástve – což byl úžasný zážitek, děti zjistily, jak a čím se vykuřují včely a proč se to dělá. Dověděly se spoustu zajímavostí ze života včel. Proběhla ochutnávka medu, medových sladkostí a prohlídka produktů z vosku.

Kolektiv MŠ Véska