Výsledky zápisu do MŠ Dolany a MŠ Véska

Vážení rodiče, během zápisu do Mateřské škola Dolany a Mateřské školy Véska bylo přijato celkem 43 žádostí o přijetí. Z tohoto celkového počtu bylo do MŠ Dolany přijato 20 dětí a MŠ Véska 8 dětí. Další děti budou moci být přijati během podzimu a to do Mateřské školy Véska. I v tomto školním roce se nám podařilo zajistit místo pro všechny tříleté děti z spádové oblasti našich mateřských škol. Schůzky s rodiči přijatých dětí proběhnou dle termínu uvedeném na rozhodnutí o přijetí, rozhodnutí o nepřijetí budou rodičům vydány v ředitelně základní školy a to během pondělí a úterý. Děkujeme všem za důvěru a věříme, že Vaše děti najdou v našich mateřských školách příjemné a podnětné prostředí. 

výsledky zápis_web_2023

Mgr. P. Pirliomov

Comments are closed.