Štafetový pohár – okresní kolo

Ve středu 19.4.2023 se vybraní žáci I. stupně zúčastnili okresního kola Štafetového poháru. Závody se konaly na stadionu TJ Lokomotiva Olomouc za účasti 11 týmů škol olomouckého okresu. Soutěžilo se ve štafetě 8×100 m (mladší a starší kategorie) a ve smíšené štafetě 8x200m. I když nás delší dobu soutěže provázel déšť, tak našim mladým atletům přinesl štěstí. V silné konkurenci vybojovali krásné 3. místo a zajistili si tak s největší pravděpodobností účast v krajském kole Štafetového poháru. Účastníci Štafetového poháru: Doležal Jakub, Šuba Antonín, Natálie Kýrová, Valerie Vozdecká, Kamil Macura, Aneta Šnirychová, Matyáš Křižan, Gabriela Možíšková, Jasmine Vágnerová, Matyáš Soukup, Adéla Navrátilová, Jan Dubrava, Sofie Šubová, Viktorie Husáková, Jan Běhal, Václav Paták a Radek Nakládal

Moc všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a v krajském kole přejeme hodně štěstí.

Mgr. Petra Dvořáková a Mgr. Jana Trnková

Comments are closed.