Naše vize: Společně ve vzájemné úctě a bezpečném prostředí probouzíme touhu objevovat svět, rozvíjet se a vážit si sami sebe

Březen v MŠ Dolany

V měsíci březnu jsme se s dětmi rozhodli, že je na čase přivolat si JARO. Víle Elišce děti pomohly najít ztracené klíče, aby mohla otevřít vrátka všemu, co se probouzí. Děti se učily druhy jarních květin jmenovat a vyhledávat přímo v přírodě na vycházkách. Povídali jsme si o knihách – jaké máme druhy, kdo je spisovatel a ilustrátor, kde si knihy můžeme koupit nebo vypůjčit, jak se o knihu starat atd. Pomocí pohádek O třech prasátkách a O kohoutkovi a slepičce si děti rozvíjely potřebné vědomosti a dovednosti, hrály divadlo s loutkami, vyráběly knihu či leporelo. Připravovali jsme se s dětmi i na Velikonoce. Povídali jsme si o tradicích, zvycích o barevném týdnu, tvořili a vyráběli krásná díla. Jen se podívejte.
Mgr. Mazalová Eva

Nebyly nalezeny žádné obrázky