Vybraní žáci z 2. – 5. tříd se letos opět účastnili atletických závodů s názvem Štafetový pohár.
Disciplínami jako vždy byly štafety 8 x 100 m ve dvou věkových kategoriích a dvě smíšené štafety 8 x 200 m. V okresním kole v Olomouci jsme ze 16 základních škol získali třetí příčku a postoupili do krajského kola v Šumperku. Zde jsme se mezi 13 školními týmy zapsali také třetím nejlepším časem v rámci Olomouckého kraje a odvezli si bronzové medaile a zasloužený pohár.
Našim sportovcům patří velký dík za skvělou reprezentaci školy.
Mgr. Irena Dadu
