Naše vize: Společně ve vzájemné úctě a bezpečném prostředí probouzíme touhu objevovat svět, rozvíjet se a vážit si sami sebe

Školní výlet 8.B

V pátek 6. června se žáci 8.B vypravili navštívit nejprve dominantu města Olomouce – katedrálu sv. Václava, poté unikátní místo pro zážitky – protiatomový bunkr z doby studené války v Přáslavicích. V tomto jednom z největších zpřístupněných objektů svého druhu ve střední Evropě, který měl sloužit jako zodolněný telekomunikační bod, se seznámili nejen s dobovými technologiemi (komunikační sály, dekontaminační komory, záložní energetické zdroje …), ale prohlédli si i aquaponickou farmu. Bohatý program s nezapomenutelnou atmosférou provázela dobrá nálada a slunečné počasí.

Mgr. Gabriela Plachá

Comments are closed.