Školní výlet 6.A a 6.B

Ve dnech 11. a 12.6. třídy 6.A a 6.B vyrazily na školní výlet. Tentokrát jsme se vydali na pěší túru do přírody. Po brzkém ranním přesunu vlakem do Ramzové jsme vyrazili již pěšky na Chatu Paprsek. Cestou jsme obdivovali krásy přírody a také jsme si ukázali nyní již zavřený lom granitu v blízkosti Petříkova.

Po příchodu na Chatu Paprsek jsme se občerstvili a příjemnou lesní cestou sešli k Dalimilově rozhledně. Naskytly se nám dechberoucí výhledy na okolní hory, ukázal se nám Praděd i Kralický Sněžník.

Od rozhledny nás čekalo několik kilometrů z kopce do Starého Města pod Sněžníkem na vlakovou stanici. Cesta vedla rozkvetlými loukami a my jsme se kochali výhledy na okolní kopce téměř celou cestu dolů.

Ve vlaku jsme si zaslouženě odpočinuli a odpoledne jsme se příjemně unavení vrátili domů.

Comments are closed.