Škola má talent 2022

Ve středu 18. května 2022 se žáci 2.-.9.tříd zúčastnili soutěže Škola Dolany hledá talent. O vítězství bojovalo 28 různých vystoupení. Děti zpívaly, recitovaly, tančily, kouzlily, cvičily a hrály na hudební nástroje. A jak to dopadlo? Šestičlenná porota složená ze dvou učitelů 1. stupně, dvou učitelů 2.stupně a dvou žáků parlamentu školy rozhodla takto :
1.stupeň : 1. místo Tomáš Borůvka – zpěv
2. místo tanečnice z 5.A – tanec
3. místo Vojtěch Vozdecký – klávesy, Tereza Borůvková – zpěv

2.stupeň : 1. místo Matěj Veselý, Honza Kurial – kapely Buldozer
2. místo ŠUŠI- rap – Šimon Mlčoch, Štěpán Šana
3. místo Katka Anna Dosoudilová –led poy, Lenka Tylšarová – kytara
I když se někteří žáci neumístili, můžete je vidět /tak jako výherce/ na Školních slavnostech 10.6. 2022. Také chci poděkovat třídě 9.B za perfektní zorganizování celé akce pod vedením Elišky Mlčochové.
Mgr. Sedlářová Bronislava

Comments are closed.