Naše vize: Společně ve vzájemné úctě a bezpečném prostředí probouzíme touhu objevovat svět, rozvíjet se a vážit si sami sebe

Pradědovo dětské muzeum

V úterý 11. června jsme s dětmi ze třetího a čtvrtého oddělení školní družiny strávili krásné prosluněné odpoledne na výletě v Pradědově dětském muzeu v Bludově. Před sluníčkem jsme se schovali v malých domečcích společně s lesními skřítky. O těch jsme měli připravené i krátké povídání a prezentaci. Děti si hrály i na venkovním dětském hřišti a nejvíce je bavila vodní dráha, kde vodu přelévaly, přenášely, zastavovaly a šplíchaly s ní. Před odjezdem byla možnost nakoupit si drobnosti nebo něco na zub v Pradědově obchůdku. Cesta autobusem byla náročná, ale s dobrou náladou jsme se ve zdraví a s úsměvem na tvářích vrátili domů. Přejeme příjemné poslední dny školního roku.

Vychovatelky školní družiny.