Mc Donald´s Cup – fotbalový turnaj žáků 1.- 5. tříd

Další úspěšnou sportovní soutěží pro naše žáky byla minikopaná v Horce nad Moravou. Jednalo se o okrsková kola, do kterých jsme přihlásili družstva dvou věkových kategorií.
Ve středu 27. 4. nastoupili žáci 4. -5. tříd. Ti v základní skupině skončili třetí, a tím se jim nepodařilo postoupit do finálového kola. Přesto si zaslouží pochvalu a poděkování za reprezentaci školy. V pátek 29. 4. nastoupili žáci 2. -3. tříd, kterým se v základní skupině podařilo porazit všechny týmy. S tímto úspěchem pak pokračovali ve finálové skupině, kde opět vyhráli všechny zápasy. Celkově tedy skončili naši mladší fotbalisti na 1. místě a postoupili do okresního kola, které se uskuteční 5. května na stadionu Sigma Olomouc – Řepčín. I těmto našim žákům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
Přejeme hodně sportovního štěstí do dalšího turnaje v Olomouci.
Mgr. Irena Daduová

Comments are closed.