Logická olympiáda – kategorie B

V měsíci říjnu se žáci VI. – ÍX. tříd účastnili školního kola logické olympiády. Vybraní žáci řešili úkoly ve škole, ostatní měli možnost vyzkoušet své schopnosti z domu. Do soutěže se zapojilo celkem 36 žáků z těchto tříd. Z celkem 1103 řešitelů v Olomouckém kraji se jich celkem 16 umístilo v horní polovině výsledkové listiny. Nejlepším žákům gratulujeme k úspěchu a zároveň všem ostatním děkujeme za snahu a zapojení se do soutěže. 

Nejlepších pět žáků naší školy: 

  1. -3. místo – Krupičková, Justýna 8. B, Šana Štěpán 7.B , Tomášek, Josef 7.A, – v kraji celkově 177.                               4. místo –  Číhal, Marek 7.B – v kraji celkově 203                                                                                                           5. místo – Kráčmar, Tomáš 7.C  – v kraji celkově 289
Comments are closed.