Logická olympiáda – kategorie A

V minulém týdnu se žáci III. – V. tříd účastnili školního kola logické olympiády. Vybraní žáci řešili úkoly ve škole, ostatní měli možnost vyzkoušet své schopnosti z domu. Do soutěže se zapojilo celkem 35 žáků z těchto tříd a dosáhli velmi pěkných výsledků. Z celkem 716 řešitelů v Olomouckém kraji se jich celkem 15 umístilo v horní polovině výsledkové listiny. Nejlepší dvě žákyně pak postoupily do krajského kola. K úspěchu jim gratulujeme a zároveň i všem ostatním děkujeme za snahu a zapojení se do soutěže. 

Nejlepších pět žáků naší školy: 

  1. místo –  Svozilíková , Klára 5.B – v kraji celkově 19 – postup do KK
  2. místo – Tomášková, Lucie 3.A – v kraji celkově 46 – postup do KK
  3. místo – Válek, Adam 5.A.  – v kraji celkově 126 
  4. místo –  Běhal, Jan 4. A – v kraji celkově 140 
  5. místo – Brychtová, Anna 5.B – v kraji celkově 155
Comments are closed.