Konzultace s vyučujícími 18. – 21. 10. 2021

Vážení rodiče, během příštího týdne Vám nabízíme možnost konzultací s vyučujícími ve škole a to v odpoledním čase od 14:30 do 16:30 hodin. Opět i v tomto školním roce budou osobní konzultace umožněny pouze těm rodičům, kteří se zarezervují na určitý čas. Rezervaci na konzultace prosím proveďte na odkazu na hlavní straně našich webových stránek, kde si najdete příslušného vyučujícího a volný čas . Rezervaci je možno provést nejpozději do konce tohoto týdne. Využijte prosím tohoto termínu v případě, že potřebujete něco upřesnit, případně mají Vaše děti nějaké problémy nebo se chcete s vyučujícími předmětů poradit s výukou Vašich dětí.

Tento tip konzultací bude probíhat i příští měsíc a v prosinci. Nahrazuje tak tradiční konzultace po třídních schůzkách, kdy musíte mnohdy dlouho stát a čekat než se na Vás dostane řada. Předpokládám, že schůzky v měsíci listopadu budou pouze společné a osobní konzultace budou probíhat pouze dle potřeby vyučujících.

Na vyučující školy se můžete samozřejmě obrátit i kdykoliv jindy – emailem, přes informační systém nebo telefonicky a domluvit si schůzku v jiný termín.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání s Vámi.

Pondělí 18. 10. – II. třídy, I. A, Mgr. Plachá

Úterý 19. 10. – III. třídy, vedení školy

Středa 20. 10. – IV. třídy, I. B, II. stupeň

Čtvrtek 21. 10. – V. třídy, II. stupeň

Comments are closed.