Naše vize: Společně ve vzájemné úctě a bezpečném prostředí probouzíme touhu objevovat svět, rozvíjet se a vážit si sami sebe

Leden ve III. oddělení školní družiny

Lednové počasí konečně přálo zimním radovánkám ve sněhu. Hned od prvního družinového dne v Novém roce 2026 jsme trávily čas na kopci nad Dolanami na sněhu. Děti lopatovaly, jezdily na bobech, stavěly sněhuláka, koulovaly se a prostě řádily ve sněhu. V lednu jsme takto strávili celkem jedenáct dní a to se nám v družině nepoštěstilo pěknou řádku let. Třeba není sněhu konec a ještě se ho dočkáme. Každopádně i bez něj se umíme v zimě zabavit. Tvořením, hraním her a spoustou zábavy. Přeji Vám krásně jarní prázdniny.

Mgr. Veronika Mayerová

Comments are closed.