Krajské kolo Štafetového poháru

Vybraní žáci I. stupně se dne 11.5.2023 zúčastnili krajského kola Štafetového poháru. Postup do soutěže si zajistili 3. místem v kole okresním. Závody se konaly dne 11.5.2023 na atletickém stadionu AK Olomouc za účasti 15. nejlepších týmů základních škola z Olomouckého kraje. V silné konkurenci se našim dařilo a bojovným výkonem skončili na krásném 4. místě. Moc všem děkujeme za reprezentaci školy. Účastníci Štafetového poháru: Doležal Jakub, Šuba Antonín, Natálie Kýrová, Valerie Vozdecká, Kamil Macura, Aneta Šnirychová, Matyáš Křižan, Gabriela Možíšková, Jasmine Vágnerová, Matyáš Soukup, Adéla Navrátilová, Radek Nakládal, Sofie Šubová, Viktorie Husáková, Jan Běhal, Václav Paták.

Mgr. Dvořáková Petra a Mgr. Trnková Jana

Comments are closed.
Nejnovější příspěvky