Den dětí 2023

V pátek 2. 6. 2023 žáci 9. ročníků společně s třídními učiteli připravili pro žáky naší školy Den dětí. Odehrával se v prostoru sportovního areálu a skládal se ze sportovních aktivit, které byly rozdílné pro žáky prvního stupně a pro žáky druhého stupně, přičemž každá třída se rozdělila do dvou týmů, které pak mezi sebou soutěžily. Pro žáky prvního stupně byly připraveny aktivity jako například střelba z foukačky, skákání v pytli, zapamatuj si co nejvíce věcí, schůze poslepu a hod míčkem. Pro žáky druhého stupně byly připraveny o něco fyzicky náročnější disciplíny, například přetahování lanem, běh s vodou, vrh koulí, basketbal, fotbal a hokej. Po ukončení programu byly vyhlášeny ty nejlepší týmy, sladkou odměnu si však odnesl každý žák. V závěru tohoto dne proběhl zápas v plážovém volejbalu mezi učiteli a žáky 9. ročníků, kde s těsným výsledkem zvítězili žáci. Všem děkujeme za účast a doufáme, že jste si tento den užili. Mgr. M. Brázdil

Comments are closed.