Čtvrťáci na Kartouzce

Týdny, měsíce, roky, staletí i tisíciletí…to jsou časové údaje o rozkladu různých odpadků v přírodě. V některých případech jsme se setkali i s vyjádřením „nikdy se nerozloží“. Se žáky 4. tříd jsme se v rámci projektu 72 hodin zaměřili právě na potřebu upozornit na tyto negativní dopady pro zdravé prostředí. Navázali jsme na projektový den v závěru loňského školního roku, který pro žáky 1. stupně připravili žáci 2. stupně. Mnoho informací si z této akce naši čtvrťáci pamatovali😊. Vytvořili jsme informační tabule s nejčastějšími druhy odpadků, které lidé bohužel v přírodě vyhazují, a tyto jsme umístili v navštěvovaných dolanských lesních lokalitách. Cestou z Kartouzky jsme naplnili několik pytlů odpadků…☹. Takže věříme, že naše tabule budou užitečné a lidem zdůrazní potřebu společně se starat o naši přírodu.
Děkujeme všem, kteří si je prohlédnou😊.
Žáci a paní učitelky 4. tříd

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Comments are closed.