Březen v MŠ Véska

Březen za kamna vlezem… Pár dnů bylo krásně teplo, tak jsme se vydali prozkoumávat místní louky 😊

První týden k nám přijelo divadlo paní Jany Novákové, jako vždy se skvělým programem.

Ke konci měsíce si naši plaváčči užili velikonoční plavecké závody. Aby byly závody spravedlivé, tak byly děti rozděleny na holky a kluky. Některé děti udělaly neskutečný pokrok a dokonce se umístily na předních příčkách.

Předposlední pracovní den v měsíci proběhlo velikonoční tvoření s rodiči. Vyrobili si slepici, vejce, zajíčky, kuřátko ve vajíčku. Atmosféra byla sváteční, ke všemu byla dobrá kávička a naprosto úžasné koláčky od maminky Klárky. Děti si domu odnesly nejen své výroby z tvoření, ale i velikonoční přáníčka, zajíčky, kytičky, ale i nabarvená vajíčka.

Kolektiv MŠ Véska 😊

Comments are closed.