Brenda a Zambie

V úterý 27. 2. jsme s dětmi ze III. a IV. oddělení školní družiny zažili opravdu zajímavé odpoledne. Přijely k nám paní lektorky ze společnosti Arpok, aby nám představily příběh Brendy, která žije v Zambii. Děti se dozvěděly nové informace o této zemi, zajímavosti o gastronomii, školství, zvířatech a v neposlední řadě o životě samotné Brendy. Program byl obohacen o fotografie, pohybové aktivity a také byl přečten dopis, který Brenda napsala. Na závěr si všichni vyrobili chrastítko nebo vybarvili omalovánky. Mockrát děkujeme za krásné odpoledne a budeme se těšit na příště.

                                                                                                                                                                            Vychovatelky ŠD

Comments are closed.