Testování 8. a 15. listopadu

Vážení rodiče, jelikož si stále myslím, a potvrzuje to celá řada odborníků a rovněž i ministr školství, že pro školy jsou vhodné zejména PCR testy, budeme i v těchto termínech – 8. a 15. 11., realizovat testování pomocí garg testů metodou PCR. 

Postup testování bude jako obvykle a detailně popsaný ho najdete v dnešní zprávě v informačním systému. Odkaz k registraci testů najdete na úvodní webové stránce naší školy. Prosíme všechny rodiče o kontrolu správného popisu zkumavky a zajištění registrace dítěte. Je velmi náročné pro nás i laboratoř následně dohledávat nepopsané či nezaregistrované vzorky. 

Výsledky testů obdržíte formou sms v pondělí večer, test následně platí 72 hodin od odběru vzorku a můžete si jej stáhnout na webu  https://covidlab.cz/vysledky/

Žáci, kteří jsou očkovaní nebo prodělali onemocnění se testovat nemusejí, prosím rodiče, aby dodali platný certifikát svým třídním učitelům – nejlépe v elektronické podobě a to do čtvrtku 4. 11. do 14:00 hodin.

Děkujeme Vám všem za spolupráci. 

Mgr. P. Pirliomov

 

Comments are closed.