STŘÍPKY Z MŠ DOLANY – ŘÍJEN

Lesní zvířátka mají děti moc rády. Děti si ve školce i při pobytu venku hrály na veverky, sovy, mravence a pavouky. S dětmi
jsme chodili do přírody a pozorovali všechno živé – v lese mravence, na louce a u školky pavouky a dokonce i veverku. Děti téma moc bavilo – počítaly, tvořily, skládaly a nosily i z domu chycené pavouky.
A co vitamíny? Na ty jsme také nezapomněli. Děti nosily různé druhy ovoce a zeleniny, které třídily podle barev, vytleskávaly na slabiky, počítaly a sami si nakrájely ovocný a zeleninový salát. Bramborový týden si také děti užily, brambory otiskovaly, hrály s nimi bramborový hokej a nakonec si z nich vytvořily ježečky. Děti si zahrály i pohádku O ŘEPĚ.
Před podzimními prázdninami jsme si povídali na téma DUŠIČEK. Děti vyrobily svícen, který jsme společně odnesli na místní hřbitov a vzpomínali jsme na své nejbližší. 

Comments are closed.