Štafetový pohár – vítězství našich žáků !!

Ve středu 20. dubna se vybraní žáci z 2. -5. tříd zúčastnili 8. ročníku Štafetového poháru na Atletickém stadionu v Olomouci. Soutěžními disciplínami byly běžecké štafety 8 x 100m a 8 x 200m. Mimosoutěžními pak hod plným míčem a skok z místa.  Do tohoto okresního kola se přihlásilo celkem deset škol. Našim závodníkům se letos dařilo skvěle. V první části závodu proběhly štafety 8 x 100m. Mladší kategorie svou štafetu vyhrála, starší kategorie  skončila těsně za ZŠ Heyrovského Olomouc na 2. místě. V druhé části závodu proběhly smíšené štafety 8 x 200m, kde obě naše družstva získala 1. místo. Celkově po součtu časů všech štafet jsme získali vytouženou zlatou medaili😊. Naši žáci si své vítězství opravdu zasloužili, neboť ukázali, že jsou skvělý tým, který se podporoval, vzájemně si fandil a hlavně podali perfektní výkony😊. V mimosoutěžním hodu plným míčem získala naše Viktorka Husáková 1. místo za nejlepší výkon😊mezi všemi účastníky.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
Celkové výsledky štafet najdete na tomto odkaze:

https://www.stafetovypohar.cz/vysledkova-listina/2022/olomoucky#olomouc

Mgr. Irena Daduová

Comments are closed.