Štafetový pohár 2024

V letošním roce se naši žáci 2. – 5. tříd opět zúčastnili Štafetového poháru, který se konal
na Atletickém stadionu v Olomouci. Soutěžními disciplínami byly již tradičně běžecké štafety 8 x 100 m v rámci věkové kategorie a smíšené štafety 8 x 200 m. Do soutěže se přihlásilo celkem 14 základních škol. Ve všech jednotlivých bězích si naši žáci vedli velice dobře.
Mladší žáci 2. – 3. tříd svým výkonem porazili všechny ostatní školy, starší žáci 4. – 5. tříd získali 2. místo. Následovaly smíšené štafety. Po součtu časů všech bodovaných štafet jsme si vybojovali celkově 1. místo. Byl to velký úspěch, neboť se nám podařilo porazit i silného olomouckého soupeře ZŠ Heyrovského. Naši žáci ukázali opravdu skvělou týmovou práci, která napomohla postupu do krajského kola v Šumperku. Patří jim velký dík a uznání za reprezentaci školy.

Mgr. Irena Dadu

Comments are closed.