Slavnostní ukončení školního roku 2023/2024

V pátek 28. června dopoledne jsme slavnostně ukončili školní rok 2023/2024. Nejdříve všichni společně na prostranství u školy. V průběhu vystoupili nejlepší účinkující ze soutěže Škola má talent, ocenili jsme žáky, kteří obdrželi knižní odměny s pochvalou ředitele školy a další kolektivy za jejich aktivní práci během školního roku. Po slovech pana starosty pak přišlo na řadu loučení odcházejících žáků z IX. tříd. Po společném rozloučení odešli žáci do tříd a rozdali si vysvědčení. 

Za vedení školy bych chtěl popřát všem žákům a rodičům  krásné léto a prázdniny plné pěkných zážitků a dobré nálady. Úřední hodiny v době prázdnin najdete zde na webu. Informace k organizaci nového školnímu roku budou aktualizovány v posledním srpnovém týdnu a najdete je v informačním systému Edookit. 

Krásné léto. 

Comments are closed.