Školní slavnosti 2023

V pátek 16. června 2023 proběhl ve fotbalovém areálu druhý ročník Školních slavností. Pro všechny návštěvníky byl v odpoledních hodinách připraven bohatý program – vystoupení žáků naší školy, občerstvení, fotokoutek, malování na obličej, tvořivé dílny, sportovní aktivity a jízda na koni. Po úvodním představení folklórního kroužku patřilo pódium našim budoucím školákům z MŠ Dolany, kteří nás potěšili velice pěkným vystoupením. Následovala slavnostní chvíle a to pasování na školáky a to z rukou žáků IX. tříd. Celým odpolednem nás provázeli dívky z VIII. tříd doprovázené panem ředitelem. Následovala série kulturních představení – taneční kroužky, vystoupení žáků V. tříd, vystoupení dramatického kroužku, pěvecká vystoupení. Pak už pódium patřilo žákům IX. tříd – slavnostnímu rozloučení a stužkování. Žáci si rovněž připravili krátký kulturní program. Na závěr nás potěšila svým vystoupením při drobném dešti hudební skupina Buldozer. Celé odpoledne proběhlo v příjemné atmosféře a pěkném počasí a kdo přišel, tak jistě nelitoval a mohl si zakoupit i krásné keramické výrobky z naší dílny. Děkujeme všem, kteří nám letos s organizací pomáhali, panu Šefčíkovi za fotokoutek, panu Borůvkovi za perfektní nazvučení a paní Brychtové za krásné fotografie. Budeme se těšit opět za rok. 

Comments are closed.